Aloha From Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aloha From Hell
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 DE BRAVO 22/2008

Goto down 
AutorZpráva
darxie*
Admin
darxie*


Poeet p?íspivku : 84
Age : 31
Registration date : 21. 06. 08

DE BRAVO 22/2008 Empty
PříspěvekPředmět: DE BRAVO 22/2008   DE BRAVO 22/2008 EmptySat Jun 21, 2008 5:23 pm

DE BRAVO 22/2008 0837567530055DE BRAVO 22/2008 887c287530057
(c)http://alohafromhell.ic.cz/ / Kopírovat pouze se zdrojem!

Zpěvačka Vivien chce udělat velký průlom!Ale dvojí zatížení od školy a knih je vždy velký.

"To je můj nejlepší čas mého života!" křičí Vivien, plná síly při BRAVO-Fotoshootingu.
Aloha-From-Hell-zpěvačka skáče ve vzduchu a přebívá jí energie.Ale vypadá dobře, že se cítí tak super!
Žádný zázrak: S její kapelou Aloha From Hell stojí 15letá začátečnice před velkým uspěchem!
Ačkoliv jejich debutový singl ,,Don´t Gimme That" vyšel teprve 6.června, jsou už fankluby v Německu, Italii, Polsku, Francii, Špaňelsku a Švícarsku!,,Prostě neuvěřitelný, jak pozitivně na nás fanoušci reagují!"
,,Přitom přece stojíme zcela v začátcích!" Jako kapela vyhráli soutěž BRAVO-Newcomer 2007, Vivien s kapelou vztoupli vzhůru!
První vrchol: Jásot při vystoupení BRAVO SUPERSHOW před 7.000 fanoušků začátek v Máji v Nürnbergu.
Vivi: ,,Nepopsatelný pocit, před tolika lidma rockovat.Člověk si ani nedokáže představit, jak vzrušení jsme byli!"
Na jevišti rockují Alohas již jak pravé hvězdy, v jejich ,,normálním" životě jsou ale ještě žáci a učni! Vivi navšťevuje v Aschaffenurgu 9.třídu Gymnázia, bubeník Feli(14) chodí rovněž do 9.třídy, ovšem na střední škole.
Basista Max(16) stojí krátce před ukončení školy.Kytarista Moo(17) dělá školení k zahraničnímu prodeji oblečení-zasilkový obchod.
A kytarista Andy(21) vydělává si peníze jako kytarový učitel. Aloha From Hell - život mezi školou, prací a show vystoupení! Právě pro drobounkou Vivi je to neuvěřitelné zatížení: O šesté hodině ráno zvoní její budík.Přesně v sedm hodin jede autobus ke škole.
Vyučování často trvá do 17.00h.Skutečně drsný!Na škole se jde bez delší pauzy. Alohas zkouší každý den do 21.00h.Pak taky potom nemá Vivi ještě vždy žádný ,,volno" - čekají jí ještě domácí úkoly.
Teprve kolem 22.00 hodiny padne k smrti unavená do postele.Konec týdne bude vypracovaný: Vivi a její kapela dávají koncerty v celým Německu.
Školní prázdniny, relaxovat na dovolené?Chyba! Tady se jde přímo do náhrávacího studia v Berlíně! ,,Včechno je tak vzrušující", říká Aloha-členka. ,,Každým dnem se dočkáváme nového dobrodružství!" Pěkný a dobrý! Ale jak dlouho může Vivi tohle dvojí zatíření snášet?
Musí teď zahodit školu? - jako tehdy Bill, Tom nebo LaFee? Vivi: ,,Momentálně nemám žádné problémy.Jsem zcela dobrá školačka.
Ovšem je to pro mě momentálně dost stresu, ale pro hudební kariéru dám všechno.Přece vím,že škola je velice důležitá."Také to tak vidí její rodiče.
Vivi matka Corina(37): Pro nás je zcela důležité, že Vivien udělá maturitu.Tedy má také všechny pozdější možnosti.
Hudební kariéra může totiž být rychle pryč." Jasné hlášení!" Co se stane, ale když Alohas zprávně nastarujou a Vivien má ještě více termínů? ,,Vyzkoušíme pomoc, takže můžeme pokračovat."Zcela nevyloučit si přeji mamku a zakončení školy. ,,Do prázdnin to půjde normálně, potom si promluvíme o situaci.Můj muž Claus a já naplno podpoříme Vivien.
Když hned nedojde do konce, může se o tom uvažovat, zda Vivi jeden rok školy vynechá.
Ale k tomu by musela její škola dát souhlas.
Návrat nahoru Goto down
https://alohafromhell.forumczech.com
 
DE BRAVO 22/2008
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» DE Bravo 17/2008
» DE Bravo 12/2008
» CZ BRAVO 15/2008
» DE BRAVO 24/2008
» DE BRAVO 20/2008

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aloha From Hell :: Aloha From Hell :: Magazines-
Přejdi na: